Sabiedriskie mediji turpina izplatīt nepatiesas ziņas un sagrozīt manu viedokli, uzsver Lembergs

Sabiedriskie mediji – lsm.lv un LTV1 raidījums “Panorāma” sistemātiski turpina nepatiesu ziņu izplatīšanu, vienlaikus saglabājot tikai sava viedokļa paušanu par notikumiem un konsekventi neievēro žurnālistikas ētikas pamatprincipus – iesaistītās puses viedokļa uzklausīšana/ vērā ņemšana, vēstulē medijiem uzsver “Latvijai un Ventspilj” valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Viņš norāda, ka šī gada 19. martā portālā lsm.lv publikācijā “Lembergs vaino Latvijas valdību “Krievijas provocēšanā”; viņa teikto lūdz vērtēt Saeimas komisijā” tās autors Ģirts Zvirbulis apgalvo: “Kremļa naratīvu izplatīšana gan nav nekas jauns Lemberga publiskajās izpausmēs. Jau gadiem ilgi viņš pielīdzinājis NATO spēkus okupantiem, Latvijas drošības dienestu darbu – Staļina represijām, žēlojies par Krievijas dziedātāju iekļaušanu melnajā sarakstā padomju pieminekļu nojaukšanu.”

“Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis,” atklātā vēstulē medijiem norāda politiķis.

“2014. gadā es nosaucu NATO karavīru piedauzīgo uzvedību Ventspilī kā atbilstošu okupantu uzvedībai, jo NATO karavīri masveidā apdzērās, čurāja Ventspils centrā publiskā vietā, apvēmušies gulēja publiskās vietās un, ieejot kafejnīcā, demonstrēja savus dzimumlocekļus,” atgādināja politiķis.

Tāpat viņš uzsvēra: “Es nekad neesmu pielīdzinājis Latvijas drošības dienestu darbu Staļina represijām un nevienam neesmu žēlojies par Krievijas dziedātāju iekļaušanu melnajā sarakstā un padomju pieminekļu nojaukšanu. Pie tam Ventspilī neviens padomju piemineklis nav nojaukts.”

“Es neesmu sašutis par valdošās koalīcijas lēmumu nacionalizēt Maskavas merijai piederošo Maskavas namu. Šāds solis manā skatījumā ir tīrākais populisms pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām, jo tas nekādā veidā neiedragā Krievijas militārās spējas un ekonomiku. Man nav saprotams, kā Maskavas nams var mazināt Latvijas drošību, radīt drošības apdraudējumus,” pauž politiķis.

“Vienlaicīgi es uzskatu par noziedzīgu un Latvijas nacionālām interesēm neatbilstošu Latvijas valsts atteikšanos no Līguma paketes par Krievijas karaspēka izvešanu no Latvijas,” sacīja Lembergs.

Viņš uzsvēra: “Portāla lsm.lv uzbrukums man arī pierāda, ka lsm.lv darbojas Krievijas interesēs.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro