Šlesers: Esmu pret obligāto vakcināciju!

Katram pieaugušajam cilvēkam ir jābūt brīvai izvēlei vakcinēties vai nevakcinēties, uzskata politiķis Ainārs Šlesers.

“Esmu pret bērnu vakcināciju! Esmu pret obligāto vakcināciju! Katram pieaugušajam cilvēkam ir jābūt brīvai izvēlei vakcinēties vai nevakcinēties,” uzsvēra Šlesers.

Politiķis norādīja, ka ASV šobrīd pieaug saslimstība ar Covid-19, lai gan ASV ir valsts, kurā ir visvairāk vakcinēto cilvēku. “Rodas jautājums – kāpēc pieaug saslimušo ar Covid-19 cilvēku skaits ASV, ja šie cilvēki ir jau savakcinēti? Varbūt tomēr ir jānosaka brīvprātīgā vakcinācija cilvēkiem? Uzskatu, ka katram cilvēkam ir jābūt brīvai izvēlei vakcinēties vai nevakcinēsies,” pauda Šlesers.

Jau iepriekš Šlesers norādīja uz to, ka neviens Latvijā negarantē cilvēkam, kurš ir vakcinējies, ka vakcīna neradīs ilgtermiņā komplikācijas cilvēka veselībai.

Kā zināms, Saeima pagājušajā nedēļā konceptuāli atbalstīja Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma grozījumu projektu, kas paredz noteikt, ka pēc 1. oktobra darba devējam būs tiesības atlaist darbiniekus, kas nebūs ieguvuši Covid-19 drošības sertifikātu, kas apliecina vai nu vakcinēšanās vai izslimošanas faktu.

Ja darbinieks nebūs ieguvis nepieciešamo sertifikātu, darba devējs ar viņa piekrišanu darbinieku varēs pārcelt citā piemērotā darbā vai nodrošināt pienākumu veikšanu attālināti uz laiku līdz sertifikāta iegūšanai, bet ne ilgāk kā uz trim mēnešiem. Ja tas nebūs iespējams, darba devējam būs tiesības darbinieku atstādināt no darba līdz brīdim, kad darbinieks iegūst sertifikātu. Plānots, ka tas būs iespējams uz laiku, kas nav ilgāks par trim mēnešiem.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro