Šlesers: Ir jāizbeidz valdības radītais haoss

Valdības visatļautība vienreiz ir jāizbeidz, uzsver Ainārs Šlesers, kurš nesen paziņoja par atgriešanos Latvijas politikā. Viņš aicina savai komandai  Latvijas patriotus, kuri, tāpat kā viņš, ir neapmierināti ar esošo situāciju valstī.

Šlesers uzsvēra, ka šis ir laiks, kad daudzi Saeimas deputāti ir apsūdzēti dažādos noziegumos: Saeimas Juridisko komisiju vada apsūdzētais Juris Jurašs, Budžeta komisiju vada notiesātais Mārtiņš Bondars, Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisiju vada apsūdzētais Artuss Kaimiņš, Finanšu ministrijas parlamentārais sekretārs ir apsūdzētais Atis Zakatistovs. 

“Laikā, kad tieslietu ministrs ir Juraša partijas biedrs Bordāns, es nevaru stāvēt malā. Man kā Latvijas pilsonim un patriotam ir patiešām grūti noskatīties uz to, kas notiek mūsu Latvijā,” uzsver Šlesers.

Pēc viņa teiktā, ir jāizbeidz valdības radītais haoss, ir jāizbeidz visatļautība. “Tieši tādēļ es pieņēmu lēmumu par atgriešanos politikā – mums kopā ir jāmaina šī politika Latvijā!” uzsvēra Šlesers.

Viņa aicinājumam pievienojušies jau tādi sabiedrībā zināmi cilvēki, kā Vilis Krištopans, Ainars Baštiks, Jānis Zaržeckis, Ēriks Stendzenieks, Jānis Jurkāns, Pēteris Sproģis. Tāpat zināms, ka Šlesera komandai pievienosies Sandis Točs, kas līdz ar to pamet Saeimas deputāta Alda Gobzema dibinātās partijas “Likums un kārtība” valdes locekļa amatu.

Šlesers savai komandai aicina pievienoties cilvēkus, kuri vēlas, lai Latvija būtu bagāta un attīstīta valsts, cilvēkus, kuri negrib, lai mūsu bērniem un mazbērniem būtu jādzīvo ar 15 miljardu eiro parāda nastu, ko ir sarūpējusi Kariņa valdība, cilvēkus, kuri grib, lai Latvijai beidzot būtu profesionāla Saeima un valdība, kas spēj pieņemt lēmumus, neslēpjoties aiz ierēdņu mugurām

Komentāri