Šlesers: Kariņa-Levita režīms sāk izmantot represīvās struktūras, cīņai pret politiskiem konkurentiem

“Pret mani policija ir uzsākusi resorisko pārbaudi, lai iespējams uzsāktu pret mani lietu pēc KL 80., 81. un 86.pantiem,” sociālajos tīklos paziņojusi politiķe Linda Liepiņa.

Politiķe vēsta, ka vakar viņas mājās ieradās policijas pārstāvji. Viņa gan pati nebija mājās. Par policijas darbinieku vizīti viņai izstāstīja kaimiņi. Taču vēlāk Liepiņai piezvanīja no policijas un paskaidroja, ka vizītes iemesls esot bijis iesniegums, kurā esot sūdzība par vienas publikācijas saturu.

“Tā jau laikam ir tikai sagadīšanās, ka šāda policijas ierašanās manās mājās notiek vienu dienu pēc publikācijas, kas veltīta Danielam Pavļutam. Iekšlietu ministre ir viņa partijas biedrene. Interesanti, vai policistam bija orderis, ka tik droši nāca pie manis uz mājām vai arī viņš domāja, ka dzersim tēju un tērzēsim par dzīvi?” ierakstā “Facebook” pauž Linda Liepiņa.

Uz notikušo reaģējis arī Liepiņas partijas biedrs Ainārs Šlesers, uzdodot jautājumu – vai Kariņa-Levita režīms sūtīs policistus pie visiem režīma opozicionāriem?

“Izskatās, ka vara ir tā apjukusi, ka sāk ķerties pie opozicionāru iebiedēšanas. Parasti policija sūta ierakstītu vēstuli, nevis sūta policistus uz mājām, lai aprunātos,” norāda Šlesers.

Komentāri