Šlesers: Nacionālās apvienības darbība ir balstīta uz dubultmorāles principiem

Eiropas Komisija (EK) ir uzsākusi pārkāpuma procedūru pret Poliju un Ungāriju, reaģējot uz abu valstu pieņemtajiem likumiem, kas, pēc Briseles domām, diskriminē seksuālās minoritātes. Komentējot notikušo, politiķis Ainārs Šlesers uzsver, ka Nacionālai apvienībai (NA), kas it kā iestājas par tradicionālajām vērtībām, bija iespēja pierādīt savus vārdus darbos, bet tā vietā nacionāļi nodemonstrēja dubultmorāli.

“Kurā pusē būs Latvija? Es nerunāju par Kariņa varavīksnes valdību, jo Kariņš jau ir nosodījis Ungāriju. Nacionālā apvienība ar Raivi Dzintaru priekšgalā, gļēvi kaut ko nomurmulēja un neko neizdarīja. Ja NA būtu tik principiāli, tad Kariņš vairs nebūtu premjers,” uzsvēra Šlesers.

Pēc viņa teiktā, Nacionālajai apvienībai ir pietiekoši balsu, lai nogāztu Kariņa valdību, bet tas nenotika, jo “NA ir daļa no varavīksnes valdības.”

“NA darbība vienmēr balstīta uz dubultmorāles principiem – runā vienu, dara citu! Kariņš var darīt un teikt ko grib un NA to vienmēr atbalstīs. NA, protams, kādreiz pakritizē Kariņu, bet tas tikai domāts šovam, lai viņu elektorāts redz, cik konservatīva ir NA. Nacionālā apvienība ir Kariņa galvenie stutētāji,” uzsvēra politiķis.

Viņš norādīja uz to, ka nākamajās Saeimas vēlēšanās tautai būs jāizšķiras, vai nu atbalstīt Kariņa varavīksnes valdību, vai arī balsot par partiju “Latvija pirmajā vietā!”, kura aizstāves tradicionālās ģimenes vērtības.

““Latvija pirmajā vietā!” aizstāvēs ikvienu Latvijas pilsoni un iedzīvotāju, bet vienlaicīgi stingri iestāsies pret homoseksuālisma propagandu bērnudārzos un skolās. Uzskatu, ka Latvijas valdībai ir jādara viss, lai līdz 18 gadu vecumam, bērni tiek pasargāti no jebkādas propagandas, kas grauj ģimenes vērtības. Uzskatu, ka Latvijas skolās ir jāpopularizē tradicionālā ģimene,” pauda Šlesers.

Komentāri