Smiltēns: Mēs nevaram atļauties bremzēt procesus valstī “mistisku gaidu dēļ”

Viens koalīcijas līgums parakstīts ar tinti, otrs – ar asinīm, LTV raidījumā “Šodienas jautājums” izteicās Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns (“Apvienotais saraksts”).

“Opozīcijas partijas pierādīja to, ka viņām faktiski nav nolūku šādā 3 politisko spēku koalīcijā kļūt par ceturto vai piekto partneri,” sacīja Smiltēns.

“Ir tinte un asinis. Ir līgums, parakstīts ar tinti, kas ir starp 3 politiskajiem spēkiem – JV, AS un NA, [..] un, iespējams, ir līgums, parakstīts ar asinīm prezidenta vēlēšanās, un šobrīd notiek mēģinājums tinti ar asinīm sajaukt kopā,” pauda politiķis.

Viņš uzsvēra, ka valdībai ir dots svaigs mandāts turpināt strādāt, noraidot Kariņa demisiju: “Jebkuras alternatīvas ir skaidri jānodala un jāpasaka – piedodiet, šis asins līgums nav spēkā,” vēršoties pie “Jaunās Vienotības.”

“Es tiešām aicinu kolēģus no JV – skaidri novelciet līniju, ka tās sarunas, kas ir ar ZZS un “Progresīvajiem”, tās ir sarunas ar opozīciju, nevis mēģinājums uzbūvēt jaunu valdību,” sacīja Smiltēns.

Smiltēns gan skaidri neatbildēja, vai “Apvienotais saraksts” kategoriski izslēdz iespēju strādāt kopā ar Zaļo un Zemnieku savienību: “Mēs līdz Saeimas termiņa beigām esam gatavi strādāt šajā 54 balsu koalīcijā un atbalstīt premjeru Kariņu.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro