Smiltēns: Šobrīd notiek dīvainas kustības

Tas ir neprāts atvērt jaunas koalīcijas sarunas, LTV raidījumā “Rīta panorāma” sacīja Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns (“Apvienotais saraksts”).

Runājot par prezidenta vēlēšanām, Smiltēns norādīja: “Es domāju, ka arī sabiedrībai šis process bija daudz atklātāks, skaidrāks. Man ir patiess prieks redzēt, kā dabā strādā mans pirms pieciem gadiem iesniegtais priekšlikumus, proti, Satversmes grozījumi par atklātu prezidenta ievēlēšanu.”

“Mums šķita, ka prezidenta vēlēšanas ir noslēgušās, vajadzētu novilkt līniju, putekļiem vajadzētu nosēsties, un mums ķerties pie citiem darbiem, kas ir dienaskārtībā. Taču šobrīd notiek dīvainas kustības,” izteicās politiķis.

Komentējot Kariņa izteikumus, Smiltēns norādīja: “Es domāju, ka tie stāsti par reformām ir iegansti, jo es lasu, piemēram, finanšu ministra Ašeradena citātus pēc sēdēm, un man tas neliekas kopā.”

Runājot par iespējamo koalīcijas paplašināšanu, Smiltēns norādīja: “Mēs šo “vingrinājumu” esam veikuši jau pagājušā gada rudenī un ļoti labi zinām, ko tas maksāja Latvijas ekonomikai, sabiedrībai. Trīs mēnešu laikā mēģinājumi atrast vienprātību. Vienīgā kombinācija, kas pēc būtības ir iespējama, ir JV, AS un NA.”

“Mēs šajā cīņā [VP vēlēšanās] faktiski zaudējām, piekāpāmies. Bet mēs piekāpāmies mūsu principu dēļ, stingri ievērojot līnijas, nevienam neko netirgojot un nepārdodot,” sacīja Smiltēns.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro