Šonedēļ saglabāsies silts laiks, palaikam uzlīs, dažviet arī dārdēs pērkons

Jauno darba nedēļu iesāksim ar mākoņiem, kas daudzviet atnesīs nokrišņus. Vietām līs stipri, dažviet lietu pavadīs arī pērkona negaiss. Neskatoties uz nokrišņiem, laiks saglabāsies silts – lielākajā daļā valsts dienās gaiss iesils līdz +21…+26°, bet naktīs nebūs vēsāk par +7°.

Pirmdien sauli brīžiem aizklās mākoņi, kas daudzviet atnesīs lietu, bet dažviet arī stiprākas lietusgāzes un pērkona dārdoņu. Naktī, pūšot lēnam vējam, atsevišķos rajonos izveidosies migla. Lai gan dominēs lēns vējš, pēcpusdienā piekrastes rajonos tas pastiprināsies no ziemeļu puses, savukārt dienā zem kāda negaisa mākoņa vējš var kļūt brāzmains. Gaiss atdzisīs līdz +9…+13°, bet dienā lielākajā daļā valsts teritorijas iesils līdz +20…+25°, tik dažviet piekrastē būs par kādu grādu vai diviem vēsāks.

Otrdien un trešdien laiks būs lielākoties saulains un sauss, vienīgi valsts dienvidu daļā mākoņu būs vairāk – tur palaikam uzlīs, iespējams arī būs novērojams kāds pērkona negaiss. Dominējošais būs lēns līdz mērens ziemeļaustrumu, austrumu vējš, kas brīžiem kļūs brāzmains. Naktīs un dienās gaisa temperatūra saglabāsies līdzīgi kā pirmdien, vienīgi naktī uz trešdienu dažviet termometra stabiņš noslīdēs līdz +7° atzīmei.

Nedēļas otrajā pusē virs Latvijas turpinās paaugstināties atmosfēras spiediens, un laika apstākļi saglabāsies līdzīgi. Vietām sagaidāms lietus, un pastāv pērkona negaisu iespējamība – nedēļas otrajā pusē nokrišņi galvenokārt sagaidāmi valsts rietumu daļā. Saglabājoties siltajai gaisa masai no dienvidiem, naktīs nebūs vēsāk par +10°, bet dienās teju visā Latvijā gaiss iesils līdz +21…+26°.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro