Zilais Karogs šogad plīvos trīspadsmit Latvijas peldvietās

Pagājušajā piektdienā, vides izglītības konceptvietā ”Šūna”, norisinājās Zilā Karoga pasniegšanas pasākums. Šogad tika pasniegti trīspadsmit Zilā Karoga sertifikāti, divi Nacionālie peldvietu kvalitātes sertifikāti un divi Zaļās Atslēgas sertifikāti.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa: “Mēs esam tā valsts, kas var lepoties ar gandrīz 500 km garu un skaistu jūras piekrasti. Liels paldies pašvaldībām, kuras gadu no gada iegulda līdzekļus un velta pūles, lai nodrošinātu jūru un iekšzemes pludmaļu atbilstību Zilā Karoga programmas kritērijiem un uzskata par būtisku piedalīties ekosertifikācijas programmā. Zilais Karogs gan vietējā, gan starptautiskā mērogā ir plaši atpazīstama kvalitātes zīme. To redzot, peldvietas apmeklētāji zina, ka šai vietā var sagaidīt ne tikai izcilu ūdens kvalitāti un drošu atpūtu tīrā un sakoptā vidē, bet arī informāciju par ūdens kvalitāti, peldvietu un tuvumā esošām aizsargājamām teritorijām.”

Pasākumu atklāja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa, Vides izglītības fonda vadītājs Jānis Ulme, Latvijas Pašvaldību savienības padomniece vides jautājumos Sandra Bērziņa un Veselības inspekcijas vides veselības analītiķe Gunita Jankovska. Pasākuma otrajā daļā tika atklāta tekstilmākslinieka Pētera Sidara instalācija ”KLĀTBŪTNE”, kas veidota no polietelēna un citiem sadzīvē izlietotiem materiāliem.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro