Tirdzniecības centros arī brīvdienās un svētku dienās drīkstēs strādāt saimniecisko pakalpojumu sniegšanas vietas

Tirdzniecības centros arī brīvdienās un svētku dienās drīkstēs strādāt saimniecisko pakalpojumu sniegšanas vietas, tostarp visas tirdzniecības vietas, lēmusi valdība.

Pašlaik aizliegta saimniecisko pakalpojumu sniegšana tirdzniecības centros brīvdienās un svētku dienās. Veselības ministrija atzinusi, ka šāds ierobežojums, ņemot vērā iedzīvotāju paradumus, svētku laikā var radīt papildu drūzmēšanos. Tāpēc valdība lēmusi atcelt ierobežojumus pakalpojumu sniegšanai brīvdienās un svētku dienās. 

Vienlaikus nolemts arī tas, ka gadu mijā naktī nebūs spēkā liegums sniegt pakalpojumus un organizēt pasākumus.

Valdība paplašinājusi arī to personu iespēju apmeklēt reliģisko darbību veikšanas vietas, kurām nav Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta. Veselības ministrs Daniels Pavļuts norādīja, ka baznīcām ir uzticēts nodrošināt, lai pulcēšanās līdz 10 cilvēkiem notiktu droši, kā arī uzdots izsniegt šiem cilvēkiem drošas FFP maskas. Valsts to iegādi nekompensēs.

Vienlaikus premjers Krišjānis Kariņš (JV) aicināja cilvēkus svētkus svinēt ļoti šauros ģimenes lokos un neiet uz neatļautām lielām ballēm, kā arī izvairīties no nevajadzīgām pulcēšanās vietām. “Omikronam izplatoties, citas Eiropas valstis ievieš ierobežojumus, kas mums jau ir. Mēs šodien būtiski neesam neko mīkstinājuši. Lēmums par balstvakcinācijas saņemšanas iespēju pēc trim mēnešiem ir tas, kas visvairāk var palīdzēt, cīnoties ar omikrona paveidu,” uzsvēra premjers.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro