Uz eksperimenta laiku tiks atklāts maršruts Valka–Sēļi–Lugaži–Valka un pagarināts reisu eksperimenta laiks Liepājas pusē

Sabiedriskā transporta padome lēma uz eksperimenta laiku atklāt jaunu maršrutu Valka–Sēļi–Lugaži–Valka. Četru mēnešu ilgā laika periodā izvērtējot eksperimentālo reisu rezultātus, Sabiedriskā transporta padome lems par to iekļaušanu kopējā maršrutu tīklā. Ņemot vērā, ka ārkārtējās situācijas laikā pasažieru pārvietošanās paradumi ir mainījušies, eksperimentālie reisi maršrutā Nr.7958 Rīga–Vaiņode–Priekule un Nr.5350 Liepāja–Priekule–Vaiņode tiks pagarināti līdz 17. aprīlim. Tāpat, izvērtējot eksperimentālā maršruta Nr.7014 Daugavpils–Līvāni rezultātus, tika pieņemts lēmums turpmāk to neizpildīt.

Lai Sēļu un Lugažu iedzīvotāji varētu nokļūt Valkā un atpakaļ, uz eksperimenta laiku – četriem mēnešiem – tiks atklāts maršruts Valka–Sēļi–Lugaži–Valka. Plānots, ka reiss Valkas autoostā darbadienās tiks uzsākts plkst.8.08 un 15.50.

Maršrutā Nr.7958 Rīga–Vaiņode–Priekule tiks pagarināts eksperimentālā reisa termiņš par diviem mēnešiem. Arī turpmāk reiss, kas Rīgā no pirmdienas līdz sestdienai tiek uzsākts plkst.16.45, tiks izpildīts līdz Liepājas autoostai (pirms eksperimenta laika autobuss brauca līdz pieturai Priekule). Oktobrī līdz Liepājas autoostai brauca divi pasažieri, novembrī – 15, bet decembrī – 33. Ņemot vērā, ka reisā pasažieru skaits palielinās arī ārkārtējās situācijas laikā, tika pieņemts lēmums par tā pagarināšanu līdz 17. aprīlim.

Eksperimentālo reisu termiņš līdz 17. aprīlim tiks pagarināts arī maršrutā Nr.5350 Liepāja–Priekule–Vaiņode. Reiss sestdienās Liepājas autoostā arī turpmāk tiks uzsākts plkst.7.00, un autobuss brauks maršrutā Liepāja–Vaiņode–Internātskola–Liepāja. Oktobrī šai reisā brauca 47 pasažieri, no kuriem pieturā Internātskola izkāpa 13 pasažieri, novembrī – 104 pasažieri, no kuriem pieturā Internātskola izkāpa 13, bet decembrī brauca 88 pasažieri, no kuriem pieturā Internātskola izkāpa septiņi pasažieri. Svētdienās reiss tiks izpildīts kā ierasts: autobuss no Liepājas autoostas izbrauks plkst.7.00 un no pieturas Vaiņode – plkst.8.15.

Ņemot vērā, ka maršrutā Nr.7014 Daugavpils–Līvāni, kas tika atklāts uz eksperimenta laiku – četriem mēnešiem, reisā brauca vidēji no nulles līdz trim pasažieriem, tas netiks iekļauts kopējā maršrutu tīklā. Sākotnēji tas tika atklāts, lai pasažieri varētu nokļūt Serguntā un Līvānos (un otrādi) pēc plkst.18.00.

Detalizētāka informācija par gaidāmajām izmaiņām tiks publicēta tad, kad tuvosies to spēkā stāšanās termiņš.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro