Valdība slinko, bet vainīgs atkal ir Lembergs?

Esošā vara pie visām problēmām vaino Aivaru Lembergu, kaut gan tie, kas pieņem valstiski atbildīgus lēmumus, ir viņi paši, norādīja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) premjera amata kandidāts Lembergs.

Viņš skaidroja, ka viņa politiskie pretinieki, kuri gan drīzāk uzvedas kā naidnieki, visādi cenšas viņu nozākāt un nomelnot: “Pirmajās rindās, protams, ir Ostapa Bendera jeb Rūdolfa Meroni sulainis, stipendiāts, tieslietu ministrs Bordāns. Ko tad es šobrīd slikti daru? Viņš apgalvo, ka es kavējot svarīgu lēmumu pieņemšanu valdībā.”

“Bet kādi tad ir tie svarīgie lēmumi, kuri ir jāpieņem valdībai? Man liekas, ka galvenais lēmums ir kā palīdzēt Latvijas tautai pārdzīvot šo dzīves ļoti straujo sadārdzināšanos. Katru dienu ierodoties veikalā, par vienu un to pašu naudas summu, var nopirkt būtiski mazāk. Bet vai es kavēju šos atbalsta lēmumu pieņemšanu? Valdība ir atvaļinājumā. Tā ir valdība, kas atpūšas,” uzsvēra Lembergs.

Pēc politiķa teiktā, viņiem problēmu nav: “Kariņam, Bordānam un citiem pieliks algu par 42%. Vai tad viņiem ir karš Latvijas pievārtē? Uz viņiem tas neattiecas. Viņi atpūšas no valsts, no valsts problēmām un svarīgu lēmumu pieņemšanas, bet kurš ir vainīgs? Nav vainīgs viņu atvaļinājums, bet Aivars Lembergs.”

Viņš aicināja sabiedrību būt uzmanīgiem saistībā ar viltus ziņām par un ap Lembergu, un viņa atbildību: “Domājiet līdzi, lai jūs nevazā aiz deguna šī valdība, šī koalīcija ar Bordānu priekšgalā.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro