Valsts svētkos – 4. maijā sabiedriskais transports bez maksas

„Rīgas satiksme” informē, ka 4. maijā sabiedriskais transports ir bez maksas, svētku dienā būs izmaiņas sabiedriskā transporta, autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbībā.

SABIEDRISKAIS TRANSPORTS

Trešdien, 4. maijā, “Rīgas satiksmes” autobusos, trolejbusos un tramvajos iespējams braukt bez maksas, līdz ar to pasažieriem savs e-talons vai koda biļete transportlīdzekļos nav jāreģistrē. Sabiedriskais transports svētku dienā kursēs pēc brīvdienu grafika.

KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRI

Otrdien, 3. maijā klientu apkalpošanas centra Brīvības ielā 49/53 darba laiks būs no plkst. 8:00 līdz plkst. 16:00, Piektdien, 6. maijā klientu apkalpošanas centra Brīvības ielā 49/53 darba laiks būs no plkst. 8:00 līdz plkst. 15:00, pārējie pieci klientu apkalpošanas centri strādās kā ierasts darba dienās – līdz plkst. 18:00.

Trešdien, 4. maijā, visi klientu apkalpošanas centri būs slēgti.

AUTOSTĀVVIETAS

Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo „Rīgas satiksme”, 4. maijā varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes stāvvietu Krišjāņa Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama – tur par auto novietošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

No 1. maija līdz 30. septembrim darbojas maksas autostāvvieta Vecāķos (V zona). Maksa par maksas autostāvvietas lietošanu V zonas teritorijā ir 2 EUR par visu dienu, taču 4. maijā to varēs izmantot bez maksas.

7. maijā maksas autostāvvieta Vecrīgas teritorijā (R zona) strādās no plkst. 06:00 līdz plkst. 24:00 un Vecāķos (V zona) strādās no plkst. 08:00 līdz plkst. 20:00 pēc spēkā esošajiem tarifiem. Pārējās maksas autostāvvietas 7. maijā strādās līdz plkst. 17:00. Pazemes stāvvieta K.Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama strādās atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Maksas stāvvietas, kuras apkalpo “Rīgas satiksme”, 8. maijā darbojas kā ierasts svētdienās, kad samaksa par automašīnas novietošanu ielu malās nav jāveic. Pazemes stāvvietā K.Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama par automašīnas novietošanu jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro