VID darbinieku rotāciju plāns varētu būt izstrādāts maijā

Publiski izskanējusī informācija ir nepatiesa, intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme.

Kā zināms, TV3 raidījums “Nekā personīga” nesen vēstīja, ka Jaunzeme ķērusies pie amatu pārdales VID. Amati būs jāpamet daudziem augsta līmeņa priekšniekiem. Arī Nodokļu un muitas policijas pārvaldes priekšniekam Kasparam Podiņam un ietekmīgajai ģenerāldirektores vietniecei Dacei Pelēkajai. Bet muitas vadību Jaunzeme plāno mainīt minimāli. Cits amats būs tikai vienai Muitas priekšnieka vietniecei.

Amati būs jāatstāj arī Juridiskās un pirmstiesas strīdu izskatīšanas pārvaldes direktorei Ingai Brutānei, Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvaldes direktorei Santai Garančai.

“Darbinieku rotācija nenotiks, ir uzsākti projekti, kas jāveic, nav doma bijusi, ka šīm amatpersonām jāmaina sava nodarbošanās šajā brīdī,” šorīt intervijā sacīja Jaunzeme, publiskotās ziņas nosaucot par nepatiesām.

“Ap maiju varētu būt skaidrība par to, kādas rotācijas būs, un uz rudens pusi tās faktiski notiks. [..] No tā bloka, kas nav muita, runa varētu būt par 3-4 vadītājiem, kas varētu tikt rotēti,” sacīja Jaunzeme.

Vienlaikus viņa uzsvēra, ka rotācija ir piemērojama tajos gadījumos, kad darbinieks citā amatā savas zināšanas spēj izmantot labāk: “Mēs nerunājam par iespēju rotēt cilvēkus, par kuriem ir aizdomas. Rotācija ir piemērojama tajos gadījumos, ja cilvēks kaut kur citur spēj savas zināšanas izmantot labāk un tai ir būtisks ieguldījums iestādes kopējā attīstībā.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro