Alūksnē norisināsies priekšvēlēšanu forums politiskajām partijām, pašvaldībām un uzņēmējiem

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar biedrību “Valmieras uzņēmēju klubs” organizē nākamās Saeimas vēlēšanās kandidējošo partiju, Vidzemes uzņēmēju un pašvaldību tikšanos, kas norisināsies 6. septembrī Alūksnē.

Lai vairotu politiķu izpratni par uzņēmēju un pašvaldību patiesajiem izaicinājumiem, un sekmētu atbilstošas valsts politikas attīstīšanu un realizēšanu, LTRK Vidzemes reģiona nodaļa organizē priekšvēlēšanu forumu, kurā piedalīsies Vidzemes uzņēmēji un Vidzemes plānošanas reģiona pašvaldības, kā arī 14. Saeimas vēlēšanās pieteikto politisko spēku – partiju un partiju apvienību – pārstāvji. Foruma dalībnieki tiksies, lai diskutētu par reģiona aktualitātēm un sniegtu vidzemnieku priekšlikumus partiju ekonomikas programmu pilnveidei.

“Pašvaldības ir vistuvāk cilvēkam, vietējo uzņēmēju prioritātes mums ir saprotamas vislabāk. Līdz ar to mums ir skaidrs redzējums par to, kā realizēt iedzīvotāju vēlmes, taču tas nereti nesaskan ar tiem mērķiem, kurus definē valsts, piešķirot budžeta vai Eiropas Savienības fondu finansējumu. Naudas apguvē pašvaldības tādēļ vēlētos lielāku autonomiju,” vienu no diskusijas tematiem ieskicē Vidzemes plānošanas reģiona attīstības padomes priekšsēdētājs Guntis Gladkins.

“Priekšvēlēšanu laikā pie viena sarunu galda ar Saeimas deputātu kandidātiem sēžas pašvaldību, reģionālo un nacionālo uzņēmēju organizāciju pārstāvji. Tā ceram apvienot gan reģiona intereses, gan valsts skatījumu uz reģionālo attīstību,” akcentē LTRK valdes padomnieks reģionālajos jautājumos Juris Sleņģis.

Lai nostiprinātu potenciālo deputātu apņemšanos respektēt vietvaru un biznesa pārstāvju ieteikumus, foruma noslēgumā plānots apstiprināt divus valsts politikas atbildīgai plānošanai svarīgus dokumentus –  LTRK un LDDK rekomendācijas partiju ekonomikas programmām un Vidzemes uzņēmēju organizāciju un Vidzemes plānošanas reģiona pašvaldību ieteikumus. “Šos dokumentus vēlamies nodot topošajiem deputātu kandidātiem kā ceļa karti pirms gaidāmajām vēlēšanām. Lai to izmantotu kā ieteikumu politisko partiju programmu ekonomiskās sadaļas papildināšanai,” pauž biedrības “Valmieras uzņēmēju klubs” valdes loceklis Jurģis Ābele.

Priekšvēlēšanu forums norisināsies 2022. gada 6. septembrī plkst.13:00, Alūksnes Kultūras centrā, Brūža ielā 7, Alūksnē.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro