“Attīstībai/Par!” par Ministru prezidenta kandidātu izvirza Arti Pabriku

Nākamā Latvijas premjerministra galvenais uzdevums ir drošība un krīzes vadība. Tāpēc apvienība “Attīstībai/Par!” premjerministra darbam izvirza valstsvīru ar vislielāko darba pieredzi valdībā un Eiropā – Arti Pabriku.

Artis Pabriks ir apvienības pieredzējušākais ministrs. Kā Ministru prezidenta biedrs, aizsardzības un ārlietu ministrs viņš valdībā ir strādājis jau 10 gadus. Viņam ir starptautiskās drošības sadarbības un Eiropas Parlamenta darba pieredze. Artim Pabrikam šobrīd ir lielākais vēlētāju atbalsts darbam Ministru prezidenta amatā.

“Mans pirmais darbs, stājoties amatā, būs nodrošināt manas tautas nacionālo, sociālo un ekonomisko drošību. Jaunajai valdībai nebūs dots laiks ieskrieties, jo krīzes būs jārisina no pirmās dienas. Premjeram ir jābūt arī krīzes vadītājam, kurš uzņemas atbildību pats un prasa rīcību no ministriem,” saka Artis Pabriks, “Attīstībai/Par!” Ministru prezidenta amata kandidāts.

Par otro premjera kandidāti ir apstiprināta Marija Golubeva, apvienības Rīgas saraksta līdere. Apvienība pozitīvi novērtē Marijas Golubevas sniegumu un izvirza viņu tālākam darbam valdībā, īstenojot pilsoniskas nācijas, drošas sabiedrības un cilvēktiesību vērtības.

“Es atbalstu Arta Pabrika kandidatūru. Viņš ir pieredzējis nacionālajai drošībai būtisku ministriju vadītājs un spēcīgs kandidāts premjera darbam. Es esmu gatava strādāt Arta komandā, un, ja un kad būs nepieciešams, uzņemties arī valdības vadību,” Marija Golubeva, “Attīstībai/Par!” līdere Rīgā.

Izvirzot divus kandidātus, apvienība uzsver arī spēcīgo komandu, dzimumu līdztiesību un solidaritāti.

Apvienības Ministru prezidenta amata kandidāts Artis Pabriks un Marija Golubeva cieši sadarbosies gan vēlēšanu kampaņā, gan nākamajā valdībā.

“Attīstībai/Par!” 14. Saeimas vēlēšanās startē ar programmu “Droši kopā!”. Apvienības sarakstu līderi ir Ministru prezidenta biedrs, aizsardzības ministrs Artis Pabriks Vidzemē, Saeimas deputāte Marija Golubeva Rīgā, “Attīstībai/Par!” Saeimas frakcijas vadītājs Juris Pūce Latgalē, iekšlietu ministrs Kristaps Eklons Kurzemē un VARAM ministrs Artūrs Toms Plešs Zemgalē.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro