Lembergs: Ar tik lielu sabiedrības atbalstu, skaidrs, ka Bordānam mana brīvība nebija izdevīga

Ja mani izvirzītu par premjera kandidātu, tad, visticamāk, mani jau otrā rītā vestu atpakaļ uz cietumu, intervijā “Neatkarīgajā” sacīja politiķis Aivars Lembergs.

“Man esot apcietinājumā, advokāts rakstīja pieteikumu par drošības līdzekļa maiņu. Tajā brīdī plašsaziņas līdzekļos dzirdu, ka 36% no SKDS aptaujātajiem vēlas Lembergu par premjeru, bet Bordānu – tikai 5%. Es advokātam saku: “Klausies, tu nesmērē papīrus, pie tādām proporcijām, kur man ir septiņreiz lielāks atbalsts nekā Bordānam, tu vari rakstīt, kādu vien lūgumu gribi – man brīvības gaisu neredzēt kā savas ausis bez spoguļa.” Tā arī bija,” atklāja Lembergs.

Viņš norādīja, ka pēc dažiem mēnešiem advokāts atkal rakstīja lūgumu par drošības līdzekļa maiņu, un atkal tas sakrita ar pēdējo aptauju publiskošanu: “Tika vērtēti valsts amatpersonu reitingi, un atkal es sevi ieraugu pirmajā vietā. Saku advokātam: “Nesmērē papīrus, bezcerīga lieta.””

Vaicāts, vai nav jāņem vērā aspekts, ka ja viņu izvirzītu par premjera kandidātu, tad jau otrā rītā viņu vestu atpakaļ uz cietumu, Lembergs atzina, ka tā, visticamāk, būtu. “Mēs jau redzam, kādas ir šīs demokrātijas paraugstundas,” norādīja Lembergs.

“Man tuvojas apaļa jubileja. Mana sirds un dvēsele pieder pilsētai, kurai esmu veltījis 32 savas dzīves gadus. Pilsēta un pilsētnieki man nekad nekļūs vienaldzīgi. Arī atrodoties apcietinājumā, par Ventspili un par savu darbu dzirdēju daudz ļoti labu atsauksmju. Pozitīvās atsauksmes un tie labie vārdi, uzmundrinājuma vēstules, ko saņēmumu cietumā – tas nav atsverams ne ar ko,” runājot par sabiedrības atbalstu, sacīja Lembergs.

“Pat kaut vai 100 ordeņiem. Ordenim vispār nav nekādas vērtības, salīdzinot ar to vērtību, kāda ir pozitīvai cilvēku atsauksmei, jo īpaši, ja atrodies nebrīvē, vieninieka kamerā, kad tava “pastaiga” notiek 12 kvadrātmetru krātiņā trīs metrus augstas betona sienas iežogojumā. Man ir svarīgi, kas turpmāk notiks ar pilsētu,” uzsvēra politiķis.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro