Lembergs: Attieksme pret opozīciju rāda – Latvija nav demokrātiska valsts

Latvijā opozīcijai nav nekādu iespēju paust viedokli diskusijās sabiedriskajos medijos – ne jautājumā par krīzes pārvarēšanu, ne ministra maiņu ārkārtas situācijā, uzskata Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Pēc viņa sacītā, Valsts prezidents Egils Levits, premjers Krišjānis Kariņš, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, kā arī Eiropas Savienības un ASV vadītāji asi uzbrūk Baltkrievijas prezidentam Aleksandram Lukašenko par to, ka viņš nenodrošina opozīcijai iespēju paust viedokli Baltkrievijas valdībai pieejamos masu informācijas līdzekļos, kamēr situācija Latvijā ir identiska.

“LTV Panorāmā runā par ārkārtējo situāciju, par veselības ministres demisiju, pēc tam seko raidījums “Šodienas jautājums” – tajos deva vārdu opozīcijai? Nē, runāja tikai pozīcija un augstākais priekšnieks Levits,” uzsvēra Lembergs.

“Kāpēc nedeva vārdu opozīcijai? Pie mums ir Baltkrievija? Nē, teiks, ka mēs esam demokrātiska valsts, bet tad kāpēc nedod vārdu opozīcijai? Tāpēc, ka mēs neesam demokrātiska valsts, jo Valsts radio un televīzija kalpo pozīcijai – pie varas esošajai elitei, bet rietumi neprotestē. Kāpēc?” komentēja Lembergs.

Kā zināms, ne reizi vien Lembergs norādījis uz to, ka Latvija nav demokrātiska valsts, jo pret opozīcijas politiķiem bieži vien tiek uzsākti administratīvie un kriminālprocesi, kā arī tiem liegts izteikties medijos.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro