Lembergs: Esošā vara baidās no tautas

Varas attieksme pret protestiem atklāti demonstrē to bailes no tautas, izriet no politiķa Aivara Lemberga sacītā intervijā MAMIKINS TV.

“Tas bija nedemokrātiski, kad [valdošā koalīcija] aizliedza cilvēkiem protestēt un izteikt savas domas. Mēs visu laiku redzam, kā Latvija virzās uz totalitārismu. Ja tu saki to, kas nepatīk valdošajiem, tad tu saņem represijas un tev metas virsū visa angažētā žurnālistika. Tas man bija pilnībā nepieņemami. Tā ir Padomju Savienība. Un man tas nepatīk – es negribu dzīvot Padomju Savienībā. Es negribu dzīvot PSRS, es gribu dzīvot neatkarīgā Latvijā,” uzsvēra Lembergs.

“Tās represijas, kas bija pret, piemēram, Gobzemu, Šleseru – es varu viņiem nepiekrist, bet viņš [Gobzems] parāda, ka ir cilvēki, turklāt ne tik maz, kas piekrīt viņa viedoklim un viņam ir tiesības to izteikt. Un varai nav tiesības vērst represijas, nav tiesības viņu aizturēt, nav tiesības viņu ieslodzīt, sodīt un ar viltus ziņām iznīcināt viņu politiski un psiholoģiski,” izteicās politiķis.

Lembergs norādīja: “Tas pierāda, ka vara baidās no tautas. Tauta vienmēr ir ļoti dažāda – vieni ir par Lembergu, bet citi – pret. Bet izteikties var gan tie, kas ir pret, gan tie, kas ir par. Bet tagad ir nepareizie politiķi un pareizie politiķi. Tas ir absolūti nepieņemami. Es esmu kategoriski pret to. Lai cilvēki izsaka savas domas.”

Kopumā viņš vērtē pozitīvi to, ka ir parādījušies politiķi, kuri ir drosmīgi, lai teiktu to, kas nepatīk varai, it īpaši laikos, kad nepastāv demokrātiska žurnālistika.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro