Lembergs: JKP aprēķins – atņemt pret Lemberga balsis Kristovskim un novirzīt tās sev

Jaunās konservatīvās partijas (JKP) aprēķins ir vienkāršs – atņemt pret Lemberga balsis Ģirtam Valdim Kristovskim un novirzīt Bruno Jurševicam no JKP, norādījis Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Lembergs vēstulē sievai Kristīnei norādījis, ka sūtījumā saņēmis konkurentu avīzes: “Uz to fona mūsējais izdevies kompakts, pozitīvs, krāsains, ar karikatūrām. Paldies. Ir ok. Cerams, ka līdzīgi domās arī vēlētāji. Protams – ne visi.”

“Starp partiju avīzēm bija arī tā, kas tā kā pret Meroņa pietuvinātajiem. Redzot trīs avīzes vienkopus – domāju, ka to ražo Jaunā Konservatīvā partija ar Jurševicu priekšgalā. Viņiem savstarpēji naids no 2017. gada vēlēšanām,” sacīja politiķis.

Viņš turpināja, ka arī Rīgā mīlestība pāraugusi negācijā: “Par mani tur ar kāda veca pārpublikācija par slēdzienu, kas pirms 15 gadiem publiskota un tai pat laikā oficiāli pārbaudīta un pierādīta falsifikācija, par manu it kā VDK aģenta kartīti tālā pagātnē. Esmu “pievilkts”, lai novērstu uzmanību. JKP aprēķins vienkāršs – atņemt pret Lemberga balsis Kristovskim un novirzīt Jurševicam no JKP. Loģika ir.”

Kā zināms, Lembergs, neskatoties uz to, ka viņš ir nonācis apcietinājumā, kandidē kā pirmais numurs sarakstā “Latvijai un Ventspilij”.

Partija tiesas spriedumu Lembergam nodēvējusi par politisko izrēķināšanos: “Mainot Aivaram Lembergam iepriekš noteikto drošības līdzekli uz apcietinājumu īsi pirms pašvaldību vēlēšanām, skaidri tiek izgaismota pašreizējās Saeimā valdošās koalīcijas atsevišķu politiķu vēlme un diemžēl arī iespējas izrēķināties ar politisko pretinieku, kuru godīgā politiskā cīņā uzveikt neizdodas jau gadiem – Lembergam ir nemainīgi augsts sabiedrības novērtējums un teju 100% atpazīstamība Latvijā.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro