Lembergs: Šajā valdībā Bordānam ir kontrolpakete, tāpēc Šuplinskas demisija netiks prasīta

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) demisiju neprasīs nekad, ja vien to nevēlēsies tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP), komentējot Rektoru padomes pieprasīto izglītības un zinātnes ministres demisiju, sacīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

“Šobrīd Bordānam ir tā saucamā kontrolpakete Kariņa valdībā. Viņam ir divreiz vairāk balsis nekā Kariņam, līdz ar to Bordāns var ar Kariņu darīt, ko grib – likt jebkurā pozā un jebkurā izpausmē. Kariņs norīs to krupi ik minūti, ik sekundi – tik, cik Bordāns viņam to ieliks šķīvī,” sacīja Lembergs.

Viņš turpināja, ka “Kariņš ir brīnišķīgs krupju rijējs un to mēs redzam no ikdienas dzīves. Tas krupju rīšanas talants, kāds ir Kariņam, tas ir vienkārši izstrādāts talantīgi, noturīgi un uz visu atlikušo mūžu. Šuplinska, lai cik viņa būtu nekompetenta, paliks.”

Pēc Lemberga paustā, viss paliks tik slikti kā tagad un būs vēl sliktāk: “Un par to maksās mūsu nākamās paaudzes – visās sfērās. Protams, Šuplinskai demisija prasīta netiks.”

Kā zināms, Latvijas Rektoru padome ir pievienojusies Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības prasībai par izglītības un zinātnes ministres Šuplinskas demisiju.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro