Lembergs: Vēlētāji ir novērtējuši pozitīvās pārmaiņas Ventspilī

Tikko vēlētājiem Ventspilī bija jāizšķiras – vai nu ticēt vēlēšanu propagandai, vai novērtēt pārvērtības Ventspilī, savā paziņojumā sacīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

“No vienas puses, 22 gadus lavīnveidīgi augoša kampaņa, ka Aivars Lembergs ir korumpants, zaglis, blēdis, krāpnieks. Pat ekspropriants. Kolhozus dibinājis un cilvēkus izsūtījis. Ja īsi – dzīvē ik stundu, ik dienu, ik mēnesi, ik gadu pastrādājis noziegumus. Tas nekas, ka cietuši no šiem gadsimta ceturksni vecajiem notikumiem ir to ļoti seno gadu Latvijas visbiezākie un visvarenākie. Visas šīs samazgas propagandē Latvijas politvarenie, klāt uzlūdzot aizokeāna līdzskrējējus,” sacīja Lembergs.

“Lai vēlēšanas būtu īpaši “demokrātiskas”, “godīgas”, “taisnīgas”, “likumīgas”, atbilstu pasaules cilvēktiesību augstākajiem standartiem, būtu paraugs mazdemokrātiskām valdībām – deputāta kandidātu jāieliek cietumā. Īstā vieta, kur aiz restotā loga ar zvirbuļiem diskutēt politkaujās. Cik grūti apstākļi radīti Aivara Lemberga politiskajiem pretiniekiem! Tiešām – atvainojos. Man negodīgas priekšrocības,” norādīja politiķis.

“No otras puses, kopīgs darbs, pārvērtības Ventspilī, neatkarīgās Latvijas Ventspilī neatkarības gados. Izvēle ir izdarīta. Par to no sirds tencinu. “Latvijai un Ventspilij”, tās deputāti, arī es, cik varēsim, cik mums ļaus, rezultatīvi strādāsim. Ceram, ceru uz atbalstu,” pauda Lembergs.

Kā zināms, “Latvijai un Ventspilij” ieguvusi 7 no 13 vietām Ventspils domē. Par partiju nobalsojuši 54,32% vēlētāju. Saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas informāciju, Lembergs kļuvis par populārāko deputāta amata kandidātu – viņš saņēmis vairāk nekā 2 500 “+” zīmes.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro