Presto autoskola – droši uz priekšu!

Ja esi nolēmis iegūt tiesības, Presto autoskola ir labākā izvēle. Autoskolas pieeja apmācību procesam panākusi, ka viss noorganizēts, lai tiesības iegūtu pēc iespējas īsākā laika posmā. Ievērojot sniegtās vadlīnijas, kā arī izmantojot iespēju braukšanas nodarbības apmeklēt ik dienas, sapni par tiesībām iespējams piepildīt pat mēneša laikā. Uz ātrāku tiesību iegūšanu mudina arī autoskolas akcija, kas sola CSDD eksāmenu atmaksu tiem, kas teorijas un vadīšanas eksāmenu nokārto ar 1. reizi – B kategorijas vadītājiem jāiekļaujas 3 mēnešos, bet A vai A1 – mēneša laikā.

Autoskolas līdera pozīcijas apliecina ne vien autoskolas izmērs, bet arī sniegums CSDD eksāmenos – statistikas rezultāti parāda, ka mācoties šajā autoskolā, pastāv procentuāli augstāka iespēja eksāmenus nokārtot ar pirmo piegājienu. Un ja reiz uz eksāmenu nav jādodas atkārtoti, tas nozīmē arī ekonomiski izdevīgākas apmācības. Teoriju ar pirmo reizi nokārto 98%, savukārt braukšanas eksāmenu – 37,47%. Salīdzinoši citu lielo autoskolu kursantu sniegums ir vājāks – iepakaļ paliek tādas lielās autoskolas kā “Gross” un “Einšteins”.

Skolas filiāles ir visā Latvijā, 98 novados. Presto ir autoskola ar plašāko filiāļu tīklu – pateicoties tam, izbrauciens pie dabas krūts uz citu Latvijas pusi nav iemesls, lai izlaistu braukšanas nodarbību. Presto piedāvā iespēju pierakstīties pie saviem instruktoriem jebkurā no pilsētām, kur darbojas autoskola. Pieraksta sistēma ir digitāla – kalendārā ērti redzami visi pieejamie instruktori, turklāt, atšķirībā no citām autoskolām, to nomaiņa ir pašsaprotama un paskaidrojumus neprasa. Tieši šis ir viens no trumpjiem, kā dēļ ceļš uz tiesībām Presto ir gludāks – ja ar kādu instruktoru saprasties neizdodas, tas nebūs iemesls, lai Tavs mācību process ievilktos!

Kas kursantiem patīk Presto autoskolā?

Ja esi nolēmis iegūt tiesības, Presto autoskolā būs vairāki bonusi, kurus novērtēsi arī Tu. Pirmkārt, ir padomāts par to, kā ietaupīt laiku un naudu. To nodrošina autoskolas izstrādātā instrukcija ”Kā iegūt tiesības 30 dienās”, kas lasāma autoskolas bloga sadaļā. Statistika parāda, ka vadītāja apliecības saņemšanas iespējas ievērojami samazinās pēc 3 mēnešiem. Tāpēc Presto nodrošina tādu apmācību organizācijas sistēmu, kas ļauj pie tiesībām tikt pēc iespējas ātrāk. Sekojot vadlīnijām, tiesību iegūšana no gurdena maratona pārvērtīsies aizraujošā sprintā.

Arī koronavīrusa apstākļos nav jāzaudē dūša – lai arī valdības uzstādītie ierobežojumi ne vienmēr ļāvuši sekot plānam punktu pa punktam, tiesību iegūšanā Presto arvien ir soli priekšā citām mācību iestādēm. Visu iekavēto iespējams panākt tieši tāpēc, ka braukšanas nodarbības var apmeklēt ik dienas – arī brīvdienās un svētku dienās. Valstī minimālo nodarbību skaitu var iziet 10 dienu laikā. Tiesa, parasti jaunajiem autovadītājiem jārēķinās ar 30-40 nodarbībām, lai veiksmīgi nokārtotu eksāmenu. Tomēr aktīvākajiem braucējiem arī šo vidējo normu iespējams pieveikt pusotra mēneša laikā.

Laba prakse ir iespēja izvēlēties instruktorus – tas ir viens no aspektiem, kurus kursanti novērtē visaugstāk. Citās autoskolās šīs brīvās izvēles trūkums ne vien noved pie braukšanas iemaņu stagnācijas, bet ievērojami sadārdzina un paildzina mācību procesu. Tā kā Presto kursants nav piesaistīts pie 1 instruktora, nevienam no instruktoriem šī kursanta apmācību vilkšana garumā nav ekonomiski izdevīga. Turklāt, ja braukšanas eksāmens netiek ieskaitīts un vadītāja prasmes netiek atzītas par pietiekamām, lai dotos uz valsts eksāmenu, iespējams iegūt arī citu viedokli un eksāmenu kārtot pie cita instruktora. Tas ļauj iegūt daudz objektīvāku novērtējumu.

Vēl Presto kursantiem autoskolā patīk iespēja izbraukt ar dažādu modeļu automašīnām. Šīs pieredzes dēļ ne vien būs vieglāk izsvērt, kādas markas auto pašam braukt ir komfortablāk un kurš būs nākotnes sapņu autiņš, bet tas arī daudz labāk sagatavo reālajām dzīves situācijām uz ceļa. Tāpat tas paaugstina iespējas CSDD vadīšanas eksāmenu nokārtot ar 1. reizi. Atšķirības starp automašīnām ir ne vien vizuālas, bet arī tehniskas, un tas attiecas gan uz to, kā izpildīt uzdevumus figūru laukumā, gan vienkārši iedarbināt mašīnu.

Jāņem vērā, ka CSDD izlozes kārtībā eksāmenu var nākties kārtot vai nu Golf 7, Audi A3 vai BMW, un ja zināšanas par figūru izpildi ar noteikto modeli ir vien teorētiskas, prakses trūkuma dēļ līdz eksāmena daļai ceļu satiksmē tā arī var nenonākt. Lai gala eksāmenā negaidītu pārsteigums, Presto jau laicīgi rūpējas par kursantu tehnisko un psiholoģisko sagatavotību, vadot dažādu modeļu automašīnas.

Vai var būt par vēlu iegūt tiesības?

Presto autoskolā mācās visdažādākie kursanti, un autoskolas pārliecība vēsta, ka šeit tiesības var iegūt ikviens. Turklāt šī autoskola piedāvā apmācības 3 valodās – latviešu, krievu un angļu. Tas nozīmē, ka arī Latvijā dzīvojošajiem sveštautiešiem ir iespējams iegūt tiesības – angļu valodā nodarbības vada zinoši pasniedzēji un instruktori.

Autoskola ir aktīva arī sociālajos tīklos un youtube, daloties ar iedvesmojošiem tiesību iegūšanas stāstiem. Izaicinājumu iegūt tiesības 3 mēnešos pieņēma arī slavenās hip hop grupas “Singapūras Satīns” dalībnieki – Presto kanālā iespējams sekot viņu mācību gaitām. Tāpat arī šeit iespējams uzzināt, kā veicies citiem influenceriem ar tiesību iegūšanu, piemēram, Evelīnai Pārkerei, vai uzzināt par Instagram pazīstamās māmiņas Daigas Ellaby pieredzi.

Tomēr viens no vispārsteidzošākajiem Presto kursantu pieredzes stāstiem pieder Irmai Klušai, kas tiesības ieguva 79 gadu vecumā. Viņa gan atzīst, ka būtu vēlējusies, kaut auto jau būtu bijis jaunībā, tomēr labāk vēlu, nekā nekad. Viņa iedvesmo arī visus jaunos censoņus nepadoties – ja jau Irma varēja, noteikti varēsi arī Tu!

Līgumu iespējams parakstīt attālināti presto.lv, turklāt izvēloties intensīvo apmācību kursu, 11 teorijas nodarbību cikls būs iziets jau mēneša laikā.

Presto ir iespēja veidot karjeru!

Ja Tev jau ir tiesības un bakalaurs vai maģistrs, un šobrīd nav darba, Presto autoskola piedāvā iespēju veidot sadarbību. Tāpat autoskola piedāvā arī finansēt pārkvalificēšanos. Ar bakalaura līmeņa izglītību iespējams kļūt par instruktoru, ar maģistru – par teorijas pasniedzēju. Atalgojums ir motivējošs – 2 reizes augstāks par vidējo nozarē, tāpat nākotnē tiek gādāts par papildus izglītību, lai sekotu nozares aktualitātēm un saglabātu augstos autoskolas apmācību standartus. Atsaukties aicināti kandidāti, kurus interesē auto nozare un pedagoģiskais darbs. CV lūgums sūtīt Zigmāram Jansonam uz e-pastu zigmars@presto.lv, bet jautājumu gadījumā iespējams zvanīt +37128826828.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro