Rajevs: Krievija gatavo vēl vienu armiju, kamēr ukraiņi mēģina dabūt modernos ieročus

Karš Ukrainā ieslīdzis fāzē, kad abām pusēm ir vairāk vai mazāk paritāte militāros spēkos, LTV raidījumā “Rīta Panorāma” pauda Saeimas deputāts Igors Rajevs.

“Izskatās, ka karš ieslīdzis fāzē, kad abām pusēm ir vairāk vai mazāk paritāte militāros spēkos. Krievija mobilizē vienības, gatavo vēl vienu armiju. Ukraiņi mēģina dabūt modernos ieročus, lai varētu pastiprināt savu armiju un gūt izšķirošus panākumus kaujas laukā,” pauda Rajevs.

Pēc viņa teiktā, karsti iet Doneckas virzienā: “Krievi ieņēma Soledaru un attīsta uzbrukumu uz priekšu, sarežģīta situācija pie Bahmutas. Ukraiņu dilemma ir tāda, ka viņiem šie virzieni jāstiprina ar rezerves vienībām, neaizmirstot, ka krievu armija stāv uz Ukrainas ziemeļu robežām.”

Savukārt runājot par Bahmutu, Rajevs pauda: “Militāri teiktu, ka tā ir grūti aizsargājama pozīcija, kurai militārajā nozīmē nav liela svara. Būtu jēdzīgi atkāpties. Bet politiski atdot Bahmutu būtu slikts signāls. Tas ļoti būtiski ietekmē morālo stāvokli gan armijā, gan sabiedrībā.”

“Ar tankiem sanāca sliktāk, nekā bijām domājuši. Ar pārējām ieroču sistēmām sanāca daudz labāk – ukraiņi dabūs daudz vairāk kājnieku kaujas mašīnu, vairāk artilērijas, pretgaisa aizsardzības sistēmu. Vācijas pozīcija ir sarežģīta, jo viņiem ir liela priekšvēsture,” izteicās NBS rezerves pulkvedis.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro