Rīgas domes priekšsēdētājs M. Staķis un vicemērs E. Smiltēns tiksies ar Pierīgas pašvaldību apvienību

Ceturtdien, 8. oktobrī Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis un par sadarbību ar citām pašvaldībām atbildīgais domes priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns tiksies ar Pierīgas pašvaldību apvienības pārstāvjiem. Tikšanās laikā plānots pārrunāt turpmākos regulāras sadarbības formātus, iezīmēt prioritāros sadarbības virzienus, kā arī apspriest iespējamos investīciju projektus, piesaistot RRF (Atveseļošanas un noturības mehānisms) līdzekļus.

Tikšanās notiks Rīgas domes Portretu zālē plkst.10.00. Pasākumā aicināti piedalīties plašsaziņas līdzekļu pārstāvji. Pēc sanāksmes, orientējoši ap plkst. 11.30, pasākuma dalībnieki atbildēs uz žurnālistu jautājumiem.

Kā ziņots, jaunievēlētā Rīgas dome kā vienu no savām prioritātēm izvirzījusi sadarbības uzlabošanu ar Pierīgas pašvaldībām infrastruktūras atjaunošanas, satiksmes organizācijas u.c. projektos.

Pierīgas pašvaldību apvienība apvieno 14 pašvaldības, kuru administratīvās teritorijas atrodas Rīgas plānošanas reģionā. Galvenie biedrības mērķi ir īstenot Pierīgas pašvaldību tiesisko interešu aizsardzību, veicināt savstarpējo sadarbību un pašvaldību ekonomisko un sociālo attīstību.

Komentāri