Šlesera partija piedalīsies protestā pret obligāto vakcināciju: Mēs būsim kopā ar tautu!

Trešdien, 18. augustā plkst. 19.00 jaundibināmās politiskās partijas “Latvija pirmajā vietā” komanda un atbalstītāji noliks ziedus pie Brīvības pieminekļa, lai tālāk pievienotos tautas protestam un būtu kopā ar tiem, kuri iestājas pret likuma pieņemšanu par obligātu vakcinēšanos atsevišķām profesiju grupām. No Brīvības pieminekļa jaunveidojamās partijas komanda dosies uz Valsts prezidenta pili, lai pulksten 20.00 būtu kopā ar visiem tiem, kuri iestājas par brīvprātīgu vakcinēšanos.

“Mēs būsim kopā ar tautu, lai miermīlīgā un dziesmotā protesta akcijā aizstāvētu brīvas un demokrātiskas valsts pilsoņu tiesības par izvēles brīvību attiecībā uz savu un, kas ne mazāk svarīgi, attiecībā uz savu bērnu veselību un nākotni. Skolotāji, mediķi, policisti un karavīri ir tās atslēgas profesijas, no kurām atkarīga mūsu nākotne, veselība un drošība. Šie cilvēki veic darbu, kas līdzinās misijai un bez kura neviena sabiedrība nespēj līdzvērtīgi un droši pastāvēt. Tādēļ mums ir jābūt ar viņiem un mēs būsim ar viņiem, atgādinot un liekot aiz auss šo vienkāršo patiesību arī Valsts prezidentam un citiem šobrīd vadošajiem politiķiem, kuri to acīmredzami ir to aizmirsuši vai vienkārši ciniski ignorē,” pausts partijas paziņojumā.

Kopā ar politiskās kustības iniciatoru Aināru Šleseru tautas protestā būs 14. augustā notikušā partijas dibināšanas kongresa “Latvija pirmajā vietā” dalībnieki un valsts augstākajiem amatiem nominētie amatu kandidāti, kurus Šlesers aicinājis savā komandā, kā arī citi partijas dibinātāji, kuri kā iniciatīvas grupa iesaistās partijas programmas un turpmākās rīcības plāna tapšanā.

Ziedus pie Brīvības pieminekļa noliks jaundibināmās partijas Valsts prezidenta amata kandidāte Jūlija Stepaņenko, Saeimas priekšsēdētājas amata kandidāte Linda Liepiņa, Ministru prezidenta amata kandidāts Ainārs Šlesers, finanšu ministra amata kandidāts Vilis Krištopans, tieslietu ministra amata kandidāte Ilze Jurča, satiksmes ministra amata kandidāts Edmunds Zivtiņš, izglītības un zinātnes ministra amata kandidāte Ilze Stobova, iekšlietu ministres amata kandidāte Ļubova Švecova, aizsardzības ministra amata kandidāts Raimonds Rublovskis, kultūras ministra amata kandidāte Līga Krapāne, sporta un jaunatnes ministra amata kandidāts Viktors Ščerbatihs, Saeimas Nacionālās drošības komisijas vadītāja amata kandidāts Juris Leitietis, Saeimas Juridiskās komisijas vadītāja amata kandidāts Aldis Alliks.

Kopā ar mūsu jaunveidojamās partijas atbalstītājiem būs sevi apliecinājuši uzņēmēji, ietekmīgi sociālo tīklu influenceri, populāri mūziķi un citi atbalstītāji un līdzgaitnieki.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro