Vēlētāji joprojām izrāda uzticību Lembergam

Neraugoties uz pret viņu izvirzītajām apsūdzībām un piemēroto diskutabli vērtēto drošības līdzekli – apcietinājumu, Ventspils mērs Aivars Lembergs kļuvis par populārāko Ventspils domes deputātu amatu kandidātu, saņemot visvairāk “+” zīmes.

Kā zināms, “Latvijai un Ventspilij” ieguvusi 7 no 13 vietām Ventspils domē. Par partiju nobalsojuši 54,32% vēlētāju. Saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas informāciju, Lembergs kļuvis par populārāko deputāta amata kandidātu – viņš saņēmis vairāk nekā 2 500 “+” zīmes.

Uz to norādījis arī Lemberga vietnieks gan domē, gan partijā Jānis Vītoliņš, sakot, ka vēlētāji ir izteikuši savu attieksmi pret Lembergu: “Apmēram 2,5 tūkstoši (..) ir atzīmējuši viņu, tieši Aivaru Lembergu, ar “+”. Tas ir absolūti labākais rādītājs no visiem tiem deputātu kandidātiem, kas startēja mūsu pašvaldības vēlēšanās.”

Pats Lembergs par vēlēšanu rezultātiem izteicies sekojoši: “Ne Latvijas valdības pasūtītās ASV valdības sankcijas, ne politiķa Aivara Lemberga iespundēšana cietumā, ne valdībai piederošo valsts radio un valsts televīzijas nomelnojošās kampaņas nav spējuši jūs, mīļie ventiņi apkrāpt. Jūs savu izvēli esat izdarījuši pēc sirdsapziņas.”

Ventspilnieki palikuši uzticīgi Lembergam, novērtējot viņa un partijas “Latvijai un Ventspilij” paveikto pilsētas labā, un skaidri redzams, ka Lembergam piemērotais drošības līdzeklis nav mainījis vēlētāju domas par pilsētas mēru.

Komentāri