Lembergs pārsūdzējis Rīgas apgabaltiesas spriedumu

Politiķis Aivars Lembergs, kuram pirmās instances tiesa piesprieda cietumsodu un mantas konfiskāciju, pārsūdzējis tiesas spriedumu.

Par Rīgas apgabaltiesas pērnā gada spriedumu ir saņemts prokurora kasācijas protests un kopumā 15 kasācijas sūdzības, tai skaitā no viena apsūdzētā, pieciem aizstāvjiem, viena cietušā un pieciem aizskartās mantas īpašnieku pārstāvjiem.

Lembergs ne reizi vien norādījis, ka pret viņu tika veikts politiskais pasūtījums, jo viņš ir politiski bīstams valdošajai elitei ar savu neatkarīgu domāšanu un skatu.

Tāpat politiķis pauda, ka viņam ne reizi vien ir piedāvāts pamest politiku apmaiņā pret apsūdzību atcelšanu. “Man to jau ir piedāvājuši un prasījuši. Bet, redziet, kas par lietu – es biju cietumā un mani ievēlēja par deputātu, un es būtu ievēlēts par domes priekšsēdētāju, ja es no cietuma varētu balsot, jo balsis man pietika. Taču, lai politiska partija, kas uzvarējusi vēlēšanās, nevarētu realizēt sava vairākuma gribu, to izšķirošo balsi ieliek cietumā,” sacīja Lembergs.

Pēc viņa teiktā, “ja to dara Lukašenko, tad tas ir nedemokrātiski, bet, ja to dara Latvijā, tad tā ir augstākā demokrātija.”

Kā zināms, Rīgas apgabaltiesa kā apelācijas instance Ventspils pilsēta domes deputātu Aivaru Lembergu atzina par vainīgu virknē apsūdzību, bet par gadu samazināja cietumsodu.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro