Dzintars komentē viņa iekļaušanu Krievijas meklēto personu sarakstā

Tas būtu ļoti naivi, ja mēs būtu domātu, ka darboties pret Krievijas agresīvajām interesēm nav riskanti, LTV raidījumā “Rīta panorāma” sacīja NA līderis, Saeimas deputāts Raivis Dzintars, kas iekļauts to Latvijas amatpersonu sarakstā, pret kurām Krievija ierosinājusi politiski motivētas lietas.

“Krievijas robežvalstis, tai skaitā Baltijas valstis, Polija, parasti tiek minētas pie pozitīvajiem piemēriem, kam šī sapratne [par Krievijas agresiju] jau agrāk ir bijusi un arī šobrīd gan militāro izdevumu ziņā, gan situācijas novērtējumā. Jo tālāk no Krievijas robežām, jo gan politiķu, gan iedzīvotāju vidū tā sapratne ir abstraktāka, miglaināka, neaktuālāka,” sacīja Dzintars.

Savukārt runājot par Krievijas meklēto personu sarakstu, politiķis norādīja: “Tas būtu ļoti naivi, ja mēs būtu domātu, ka darboties pret Krievijas agresīvajām interesēm ir drošs pasākums, un tam nav risku. Mēs nevaram prognozēt, kā tas izvērtīsies, bet ar to ir vienkārši jārēķinās.”

Kā zināms, neatkarīgais krievu tīmekļa izdevums “Mediazona” apkopojis datus par ārvalstniekiem, kurus Krievijas varasiestādes izsludinājušas meklēšanā, konstatējot, ka to vidū ir desmitiem Eiropas, tostarp arī Latvijas, politiķu un amatpersonu.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro