Lembergs: Tiesai nav vajadzīgi liecinieki, kas apgāž apsūdzību pret mani

Uzņēmējs Normunds Lakučs vēlējās liecināt Rīgas apgabaltiesā kā tiek safabricēta lieta pret Lembergu, bet viņam to aizliedza, žurnālistiem apliecināja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Komentējot pausto par to, ka viņš bija vēlējies Rīgas apgabaltiesā liecināt, kā tiek fabricētas apsūdzības pret Aivaru Lembergu, taču viņam tas ticis liegts, Lembergs norādīja, ka Korupcijas apkarošanas un novēršanas biroja (KNAB) izmeklētajā kriminālprocesā figurēja Lakuča un uzņēmēja Jūlija Krūmiņa konfrontācijas protokoli.

“Kā man stāstīja Lakuča kungs, tad viņam KNAB bija konfrontācija ar Jūliju Krūmiņu – tur tika izmeklēts jautājums par to, ka it kā Krūmiņš esot devis kukuli Nacionālajai apvienībai. Tai konfrontācijā Krūmiņš esot uzbrucis Lakučam, klātesot KNAB izmeklētajam, un tas ir ieprotokolēts, ka vajagot Lembergu ielikt cietumā, un ko tu tagad neliecini tā, kā vajag,” norādīja Lembergs.

Viņš turpināja, ka tiesai esot lūdzis pievienot krimināllietas materiāliem dokumentus no KNAB izbeigtā kriminālprocesa, kas pierāda Krūmiņa liecību neiespējamību izmantot kā pierādījumus pret viņu: “Jo tur redzams, ka Krūmiņam ir atriebības mērķis. Bet tiesa noraidīja šo manu lūgumu.”

Lembergs norādīja, ka Lakučs esot pieteicies liecināt, bet tiesa viņu neapstiprināja.

“Jo tas apgāž apsūdzību – tādi liecinieki nav vajadzīgi. Ja liecība pierāda to, kas ir apsūdzībā, tāds liecinieks nav pieļaujams,” sacīja Lembergs.

Tāpat neesot nopratināti tādi svarīgi liecinieki kā, piemēram, bijušais SWH viceprezidents Māris Forsts.

Komentāri