Rajevs: Ukraina nolēmusi neatdot Severodonecku bez nopietnas kaujas

Ukrainas puse tomēr nolēmusi neatdot Severodonecku bez nopietnas kaujas, šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” norādīja militārais analītiķis Igors Rajevs.

“Situācija ir sarežģīta, te nav, ko slēpt. Vieglāka tā nekļūst. Galvenā uzmanība šobrīd jāpievērš Severodoneckai, Lisičanskai. Un it īpaši tam rajonam, kur krievi bija ieņēmuši pilsētu Popasnu un tagad mēģina veikt tur savus uzbrukumus visos virzienos,” sacīja Rajevs.

Pēc viņa teiktā, ja ar uzbrukumiem uz rietumiem krieviem iet tā mazliet gausāk, tad uz ziemeļiem, izskatās, ka viņi tomēr virzās: “Ar smagām kaujām, bet virzās uz priekšu. Un tās divas kaujas pēc kaut kāda posma varētu pāriet vienā lielā.”

“Izskatās, ka Ukrainas puse tomēr nolēmusi neatdot Severodonecku bez nopietnas kaujas. Visdrīzāk, redzēsim to, ka Ukraiņu spēki ies nevis pāri upei atpakaļ uz Lisičansku, bet virzīsies uz priekšu un mēģinās dot nopietnāku kauju krievu iebrucējiem,” sacīja militārais eksperts.

“Es domāju, ka Odesa var gulēt mierīgi vēl pietiekami ilgu laiku, jo, ja karadarbības sākumā draudi par jūras desantu bija ļoti reālistiski, šobrīd tam ticamība ir arvien mazāka un mazāka,” sacīja Rajevs.

Savukārt runājot par uzbrukuma riskiem Kijivai, viņš norādīja: “Šobrīd Kijiva ir pārāk tāls mērķis, krievi vienreiz jau ir aplauzušies, nedomāju, ka viņi to darīs vēlreiz. Domāju, ka šobrīd viņi vienkārši metodiski ies gabaliņu pa gabaliņam, soli pa solim no austrumu puses.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro