Rinkēvičs par notikumiem Krievijā: Ir ļoti daudz neskaidrību un ļoti daudz nezināmā

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs atkārtoti aicinājis Latvijas iedzīvotājus nebraukt uz Krieviju un Baltkrieviju, bet tos, kas pašlaik atrodas šajās valstīs, pēc iespējas ātrāk pamest Krieviju un Baltkrieviju.

“Mēs ļoti konsekventi un ilgi esam brīdinājuši Latvijas valsts piederīgos nedoties uz Krieviju un Baltkrieviju, jo mūsu iespējas palīdzēt šajās divās valstīs ir ļoti ierobežotas, tāpēc lielā mērā ir jāpaļaujas uz paša spēkiem, lai izkļūtu no šīm valstīm,” LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).

Pēc viņa paustā, ir ļoti daudz neskaidrību un ļoti daudz nezināmā: “Es domāju, ka daudzas lietas kļūs skaidras tuvāko dienu laikā, un tad varbūt būs skaidrāk iezīmējies, ko tas nozīmē pašai Krievijai un arī kaimiņvalstu drošībai.”

“Ir trīs lietas, kas mums ir jādara neatkarīgi no tā, kāda būs šī situācijas attīstība un analīzes sekas. 1. mājasdarbs – Austrumu robežas stiprināšana, un tas nav jautājums tikai par žogu, tā ir arī videonovērošana un koordinēta ministriju rīcība. Otra lieta – attīstīt militāro infrastruktūru, un te es runāju par vienu no lielajiem projektiem – Sēlijas poligonu. Trešā lieta ir finansiāla un personāla investīcija mūsu drošībā, gan iekšlietu un aizsardzības struktūrās, gan valsts drošības iestādēs,” sacīja Rinkēvičs.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro